Technologie projektu

Provoz projektu Malec Transport Group je realizován soustavou několika zařízení, specializovaných serverů, které nezávisle na sobě zajišťují jednotlivé fukce tohoto informačního systému.

Konektivita pro servery a podpůrná zařízení projektu Malec Transport Group je zajištěna připojením do sítí Casablanca, TransgasNet a UPC.

Webcamera - servery <B>Malec Transport Group</B>
Tuto web kameru provozuje společnost Casablanca Int..

Hlavní www server projektu Malec Transport Group je umístěn v housing centru Casablanca Int. v serverové místnosti, do které se právě díváte.

Operačním systémem u všech využívaných zařízení, na kterých projekt Malec Transport Group a podpůrné aplikace běží, je OS Linux s využitím aplikací MySQL, PHP, Apache, Postfix a řadou dalších (zkrátka, bez majkrosoftu a bez namáčení :o) ).

Pro jasnější představu o možnostech celého technického řešení si zkuste tuto stránku prohlédnout v některém z paralelních výstupů:

Hlavní výkonnou aplikací celého projektu je redakční systém Web2.CZ, doplněný výkonnými moduly informačního systému Web2.cz. To celé vytváří pohodný přístup jednotlivým autorům, kteří zde mohou pracovat nejen samostatně, ale i v rámci jednotlivých nezávislých redakcí. Toto řešení zároveň umožňuje publikovat materiály z jednotlivých redakcí nejen v rámci našeho "hlavního" projektu Malec Transport Group, ale zároveň můžeme zajišťovat automatizované výstupy pro naše vlastní i partnerské projekty.Novinky

08.11.2014 15:36

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací?...

Celý článek

—————

08.11.2014 15:35

Vítejte na našem novém webu!

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...

Celý článek

—————Kontakt

MALEC Transport Group

Pražská 810/16
Praha10 - Hostivař
102 00


+420 608 420 420